Żyłeś dla
This was published in the following publications on 13.03.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 13.03.2008:
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 12.III.2008 r. zmarł opatrzony sakramentami św. mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek i Brat
śp. Jerzy Pulczyński
lat 72
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 14.III.2008 r. o godz. 11.00 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk" ul. Nieszawska 33g. Wyprowadzenie nastąpi o godz. 12.00 do kościoła pw. M.B. Królowej Polski (Rub. I), gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autobus zostanie podstawiony przed kościołem po mszy św.
End of content
No more pages to load