Mija kolej
This was published in the following publications on 17.11.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.11.2009:
Express Bydgoski
Mija kolejny dzień bez Ciebie
Nie ma nic na zawsze...
Podziękowanie
Wszystkim, którzy w tak bolesnej chwili nas wspierali, którzy przy nas byli, dzielili z nami smutek i żal, licznie uczestniczyli we mszy św. i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku naszego najukochańszego Męża, Zięcia, Tatusia i Teścia
śp.
ALEKSANDRA ANDRYSZAKA
A w szczególności ks. Proboszczowi Markowi Bednarkowi z parafii św. Wincentego a Paulo za piękne i ciepłe słowo Boże, Eurodeputowanemu Januszowi Zemke i Parlamentarzystom, Prezydentowi Romanowi Jasiakiewiczowi, Pracownikom ANR w Warszawie z Ministrem Adamem Tańskim, ANR OT w Bydgoszczy i z całej Polski przedstawicielom Zw. Zawodowym zrzeszonych w OPZZ z kraju GZSP w Kusowie Zw. Pracodawców Dzierżawców i Właścicieli Rolnych w Bydgoszczy Kuj- Pom. Izbie Rolniczej, Przedsiębiorstwu ZWRSP "Domy Handlowe" w Warszawie, Wizytatorom z Kuratorium Oświaty, pracownikom Wydziału Edukacji, Dyrektorom Szkół, Delegacjom z ZS w Osielsku i SP nr 10 w Bydgoszczy, Rodzicom kl. II c. Zakładowi Pogrzebowemu "Uniwersal" i obsłudze cmentarza na Bielawach.
Rodzinie, Przyjaciołom, a w szczególności Renacie i Tadeuszowi Nowakom, Sąsiadom, Motocyklistom i Wszystkim, których nie jesteśmy w stanie wymienić
Serdeczne "Bóg zapłać" składa
Żona Iwona z Rodziną
End of content
No more pages to load