Z głębokim
This was published in the following publications on 27.02.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 27.02.2007:
Nowosci
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Danuty Świątkowskiej-Mikołajczyk
emerytowanej Pracownicy Sądu Okręgowego w Toruniu.
Przez wiele lat była Kierownikiem Oddziału Administracyjnego Sądu Okręgowego w Toruniu, położyła ogromne zasługi przy organizowaniu Sądu; była Kierownikiem o wielkim sercu, życzliwą i serdeczną Koleżanką.
Wyrazy szczerego współczucia z powodu Jej przedwczesnego odejścia
dla Męża i Rodziny
składają
Prezes, Wiceprezesi, Dyrektor, Sędziowie i Pracownicy Sądu Okręgowego w Toruniu
End of content
No more pages to load