Żyłam bo
This was published in the following publications on 15.12.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.12.2009:
Express Bydgoski
„Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś”
Z żalem zawiadamiamy, że dnia 12.12.2009r zasnęła w Bogu nasza kochana Ciocia
Śp. Halina Kwasigroch lat 89
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 16.12.2009 o godz. 7.30 w kościele NSPJ przy Placu Piastowskim.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.45 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load