Żyłaś dla
This was published in the following publications on 03.04.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 03.04.2009:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas kochałaś nas wszystkich, cicho usnęłaś, dziś Cię już nie ma, choć wczoraj byłaś odeszłaś w wieczną dal, została w naszych sercach tęsknota, boleść i żal"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 marca 2009 r. odeszła od nas nasza kochana Córka, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp.
ALICJA ŚCIBIOR
lat 61
Mszą św. pogrzebowa odbędzie się dnia 4 kwietnia 2009 r. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Bartłomieja. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na nowym cmentarzu w Unisławiu
Pogrążona w smutku Rodzina
End of content
No more pages to load