Miałeś wi
This was published in the following publications on 10.03.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.03.2009:
Nowosci
"Miałeś wielkie serce,
i tak wiele uczyniłeś dla serc
innych ludzi"
Z głębokim żalem zawiadamiamy,że 8.III.2009 r. zmarł nagle nasz kochany Tatuś, Teść, Syn, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. Zbysław Bernacki
lat 64
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 11.III.2009 r. o godz. 12.00 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk" ul. Nieszawska 33g. Wyprowadzenie nastąpi o godz. 13.00 do kościoła p.w. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy sw. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony przed Domem Pogrzebowym
End of content
No more pages to load