Spieszmy
This was published in the following publications on 29.12.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 29.12.2009:
Express Bydgoski
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ...”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25.12.2009r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
Ś.p. Franciszka Jełka lat 84
z domu Ginter
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 30.12.2009 r. o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym św. Trójcy - Jary.
W smutku pogrążona Rodzina.
End of content
No more pages to load