Żyłaś dla
This was published in the following publications on 12.01.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 12.01.2009:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy..."
Pogrążeni w smutku i bólu zawiadamiamy, że dnia 9.01.2009r. zasnęła w Bogu moja najdroższa Żona, nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia
śp.
Alfreda Sobiecka
z domu Baś
lat 85
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 13.01.2009r. o godz. 13.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku Rodzina
End of content
No more pages to load