Gdyby mił
This was published in the following publications on 05.02.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.02.2010:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać,
byłbyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 3 lutego 2010 r. odszedł od nas nagle Kochany Mąż, Najdroższy Tatuś, Teść, Dziadziuś, Szwagier, Wujek i serdeczny Przyjaciel
ś.p. Tadeusz Sadecki
lat 60
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 6 lutego 2010 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy na Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórej, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św.ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu przy ul. Żwirki i Wigury.
Bus zostanie podstawiony przy kaplicy o godz. 12.50.
Pogrążona w smutku
Żona, Synowie i Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
End of content
No more pages to load