Nad grobem
This was published in the following publications on 11.09.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 11.09.2009:
Express Bydgoski
Nad grobem mym nie stój, roniąc łzę.
Nie ma mnie tam.
Nie zmorzył mnie sen.
Jestem świeżego wiatru powiewem,
Błyszczącym diamentowo śniegiem,
Na zboża kłosie słonecznym promieniem,
Dzwoniącym śpiewnie deszczem jesiennym.
Gdy zbudzisz się w słodkiej porannej ciszy,
W ptasim świergocie mnie usłyszysz.
Szybuję w przestworzach razem z ptakami.
Na nocnym niebie migocę gwiazdami.
Nad grobem mym nie stój, roniąc łzę.
Nie ma mnie tam.
Nie zmorzył mnie sen...
Z żalem żegnamy naszego drogiego Przyjaciela
śp.
Krzysia Jędrzejczyka
Człowieka wielkiego serca i pogodnego ducha
Tereniu, nie jesteś sama
Ola, Bożena, Tomek, Jurek
End of content
No more pages to load