Są łzy co
This was published in the following publications on 25.07.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 25.07.2006:
Express Bydgoski
Są łzy, co jak ogień palą, są serca, co nikomu się nie żalą, są krzywdy, dla, których nie ma sędziego, więc jeśli ktoś płacze, nie pytaj, dlaczego"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21.07.2006r zasnęła w Bogu moja kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
Śp. Helena Świerczyk
Z domu Mazurkiewicz
Seniorka Rodu
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 26.07.2006r o godz. 11.00 na cmentarzu przy Al. St. Kardynała Wyszyńskiego - Bielawki.
W smutku pogrążona córka z rodziną
"Niech cię Bóg wynagrodzi po ziemskim trudzie"
End of content
No more pages to load