Serdecznie
This was published in the following publications on 29.01.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 29.01.2009:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej Najukochańszej Mamy, Teściowej, Babci i Prababci
śp.
Wandy Chojnackiej
Księżom z parafii p.w. Św. Bartłomieja w Czernikowie, Panu Organiście, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom i Znajomym, a w szczególności Panu Stanisławowi Gizińskiemu za wspaniałą mowę pogrzebową, Delegacjom z Zakładów Pracy za wspólną modlitwę, złożone wieńce i wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uszestnictwo w drodze na miejsce wiecznego spoczynku, Lekarzom i Pielęgniarkom z hospicjum "Światło" w Toruniu za troskliwą opiekę oraz Pracownikom zakładu "Charon" w Czernikowie za godną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej.
Synowie i Córki
z Rodzinami
End of content
No more pages to load