Gdyby mił
This was published in the following publications on 24.01.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 24.01.2008:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głebokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 stycznia 2008 roku zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mamusia, Teściowa, Córka i Kuzynka
śp.
Anna Maria Kowalska
z domu Dziemecka, lat 48
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 26 stycznia 2008 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
O godz. 12.00 nastapi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rubinkowo I), gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie sie na Cmentarzu Prafialnym przy ul. Wybickiego ( od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
End of content
No more pages to load