Trudno je
This was published in the following publications on 22.12.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 22.12.2008:
Express Bydgoski
"Trudno jest żyć,
kiedy się płacze i szlocha,
lecz trudniej żyć bez kogoś,
kogo się bardzo kochało i kocha"
Dnia 22.12.2008r mija
Czwarta Rocznica
śmierci- pełna bólu, tęsknoty i pustki naszej ukochanej Mamusi, Babci i Teściowej
śp.
Zofii Kłótka
W naszych sercach pozostaniesz na zawsze
Msza św. zostanie odprawiona w dniu 20.12.2008r o godz. 8.00 w kościele Św. Trójcy
To nieprawda, że czas leczy rany
Pamiętających prosimy o wspomnienie i modlitwę
Córki: Grażynka, Bożenka, Danusia z mężem i wnuczka Luiza.
End of content
No more pages to load