Gdyby mił
This was published in the following publications on 01.12.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 01.12.2006:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 listopada 2006 roku odeszła na zawsze moja kochana Żona, nasza Mama, Babcia i Teściowa
śp. Agnieszka Szatan
lat 64
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 2 grudnia 2006 roku o godz. 12.00 pożegnaniem Zmarłej w Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. Opatrzności Bożej na Rudaku, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy ul. Strzałowej 5.
End of content
No more pages to load