Serdecznie
This was published in the following publications on 10.02.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.02.2009:
Nowosci
Serdecznie dziękuję
Wszystkim, którzy dzielili ze mną smutek i żal, okazali wiele współczucia, uczestniczyli we Mszy świętej żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku mojego Taty
śp. Tadeusza Wierzchowskiego
Księżom z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Diecezji Toruńskiej, Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce i wiązanki oraz Zakładowi Pogrzebowemu "CULTUS"-Korzybscy za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
Córka
End of content
No more pages to load