Gdyby miło
This was published in the following publications on 03.06.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.06.2008:
Nowosci
Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać byłabyś z nami"
Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że dnia 2 czerwca 2008 r. zmarła po ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra i Ciocia
ś.p. Wanda Sulecka
lat 78
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 4.06.2008 r. o godz. 13.00 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym "Cultus-Korzybscy", ul. Browarna.
Wyprowadzenie o godz. 14.00 do kościoła p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Rubinkowo II), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna.
Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Poznańskiej (nowy).
Różaniec zostanie odmówiony we wtorek 3.06.2008 r. o godz. 17.00 Dom Pogrzebowy "Cultus-Korzybscy" ul. Browarna.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 14.00 Dom Pogrzebowy "Cultus-Korzybscy", ul. Browarna.
End of content
No more pages to load