Gdyby mił
This was published in the following publications on 26.08.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 26.08.2009:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać,
byłabyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 24.VIII.2009 r. zmarła opatrzona sakramentami św. Nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
ś.p. Aleksandra Okryńska
lat 86
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 27.VIII.2009 r. o godz. 10.30 wystawieniem ciała w kościele p.w. N.M.P. Msza Św. żałobna odprawiona zostanie o godz. 11.00. Po Mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Św. Jerzego ul. Gałczyńskiego.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony przed kościołem po Mszy św.
End of content
No more pages to load