Złote ser
This was published in the following publications on 31.12.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 31.12.2007:
Express Bydgoski
"Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś, ale zawsze z czułością o nas dbałeś i tak gorąco nas kochałeś. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach"
Pogrążeni w żalu i bólu zawiadamiamy, że dnia 26 grudnia 2007r. odszedł od nas na zawsze ukochany, jedyny Syn, Wnuk i Siostrzeniec
śp.
Mariusz Pawlak
lat 19
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 3 stycznia 2008r. (czwartek) o godz. 9.30 w kościele pw. MB Fatimskiej przy ul. Ogrody. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load