Nie umier
This was published in the following publications on 12.10.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 12.10.2007:
Nowosci
"Nie umiera Ten,
Kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 października 2007 roku zmarła po ciężkiej chorobie nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
Jadwiga Walężak
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 13 października 2007 roku o godz. 10.30 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Rubinkowo II).
O godz. 11.00 w kaplicy zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążeni w smutku
SYN Z ŻONĄ I DZIEĆMI
End of content
No more pages to load