Serdecznie
This was published in the following publications on 06.05.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.05.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Tatusia, Teścia, Dziadka, Pradziadka, Brata, Szwagra i Wujka
śp. Bogumiła Kiełbasiewicza
Księżom z parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Ks. Wojciechowi z parafii p.w. Św. M.M. Kolbego, Delegacjom, Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną oprawę ceremonii pogrzebowej
ŻONA z RODZINĄ
End of content
No more pages to load