PODZIĘKOWA
This was published in the following publications on 14.09.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 14.09.2007:
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
Serdecznie dziekujemy Restauracji "Chata Mysliwska" w Osielsku za wspaniałe przygotowanie przyjęcia weselnego, wspaniałą obsługę i piękną dekorację.
Dziekujemy Pani Wiesi z kwiaciarni "Narcyz" z ul. Dworcowej 58 za przepiękne zrobienie bukietu ślubnego
Dziękujemy panu Tomaszowi z kwiaciarni "Blumen 2000" z ul. C. Skłodowskiej 28 za piekną dekorację w kościele.
Serdecznie dziekujemy wszystkim
Młoda Para
Angelika i Mariusz
End of content
No more pages to load