Rozłąka j
This was published in the following publications on 17.04.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.04.2009:
Nowosci
"Rozłąka jest naszym losem,
Spotkanie naszą nadzieją"
Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą
która będzie sprawowana w kościele
p.w. Św. M.M. Kolbego w niedzielę, 19 kwietnia 2009 roku o godz. 11.30
w intencji wszystkich, których Zakład Pogrzebowy "Sotor" odprowadził na miejsce wiecznego spoczynku
oraz w intencji ich rodzin.
Z poważaniem
właściciele oraz pracownicy
Zakładu Pogrzebowego "SOTOR"
End of content
No more pages to load