Podziękowa
This was published in the following publications on 26.01.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 26.01.2007:
Express Bydgoski
Podziękowanie
Wszystkim, którzy okazali nam współczucie, życzliwość i przyjacielską pomoc, towarzyszyli w mszy żałobnej i orszaku pożegnalnym, złożyli kwiaty i wieńce na grobie
śp.
Lidii Repińskiej
a w szczególności przyjaciołom, znajomym i sąsiadom naszej rodziny.
Dziękujemy proboszczowi parafii Św. Trójcy- ks. dr Bronisławowi Kaczmarkowi, ks. Rafałowi Karwickiemu z Sadek, koleżnkom Lidii i delegacji NSZZ "Solidarność" z Centralnego Ośrodka Rozliczeniowego, Klubowi Seniora "Oko" i Stowarzyszeniu "Miłorząb", zespołom lekarsko- pielęgniarskim szpitali w Bydgoszczy- Centrum Onkologicznego, Miejskiego im. dr E. Warmińskiego, Woj. Szpitalowi Obserwacyjno- Zakaźnemu oraz domowemu Hospicjum "Sue Ryder" i właścicielowi restauracji "Tom-Mar"
Wyrazy podziękowania i wdzięczności
składa
Rodzina
End of content
No more pages to load