Rozłąka j
This was published in the following publications on 24.11.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 24.11.2008:
Nowosci
"Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją"
Z głebokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.11.2008r. zmarła moja jedyna i ukochana siostra, szwagierka oraz ciocia Śp. Jadwiga Wrońska lat 79. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 25.11.2008r.o godz.12.00 pożegnanie w kaplicy kościelnej. O godz.13.00 Msza św. w Kościele Św.Maksymiliana Kolbe-Strzemięcin, po Mszy wyprowadzenie na cmentarz komunalny przy ul.Cmentarnej.
Siostra Krystyna z rodziną.
End of content
No more pages to load