Gdyby mił
This was published in the following publications on 04.12.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.12.2007:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3.XII.2007 r. zmarła Nasza kochana Mamusia Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Helena Wójcik
z domu Rzemieniewska
lat 86
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 6.XII.2007 r. o godz. 9.30 wystawieniem ciała w kaplicy przy kosciele p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Rub. II).
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w kaplicy o godz. 10.00.
Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na C.C.K. przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przed kaplicą po mszy św.
End of content
No more pages to load