Gdyby mil
This was published in the following publications on 02.06.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 02.06.2008:
Nowosci
"Gdyby milość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 maja 2008 r. zmarła opatrzona Sakramentami Świętymi moja ukochana Żona, nasza droga Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
ś.p. Genowefa Sulecka
lat 77
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 3.06.2008 r. o godz. 11.00 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym "Cultus-Korzybscy". ul. Okólna na Podgórzu.
Wyprowadzenie o godz. 12.00 do kościoła p.w. Opatrzności Bożej - Rudak, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna.
Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej
Różaniec zostanie odmówiony w poniedziałek 2.06.2008 r. o godz. 16.00 Dom Pogrzebowy "Cultus-Korzybscy" ul. Okólna.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.00 Dom Pogrzebowy "Cultus-Korzybscy" ul. Okólna.
End of content
No more pages to load