Z wielkim
This was published in the following publications on 13.09.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 13.09.2007:
Nowosci
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
śp. Andrzeja Siejkę
wieloletniego Pracownika
Przychodni Specjalistycznej OLK-MED w Toruniu
Wielkie serce, pogoda ducha i życzliwość zjednywały Mu przyjaciół
w życiu zawodowym i osobistym.
Pamięć o Nim przetrwa długo w naszych sercach i umysłach.
Wszystkim bliskim Zmarłego składamy szczere
wyrazy współczcia i solidarności w bólu.
Dyrekcja i Załoga
Przychodni Specjalistycznej OLK-MED w Toruniu
End of content
No more pages to load