Serdecznie
This was published in the following publications on 10.03.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.03.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej kochanej Córki, naszej Siostry, Bratowej i Cioci
ś.p. Elżbiety Kwietniewskiej
Księżom z parafii p.w. Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny w Toruniu oraz z parafii p.w. Św. Katarzyny w Grzywnie, Rodzinie, Dyrekcji i Delegacji z Zakładu Pracy, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
MAMA I RODZEŃSTWO
End of content
No more pages to load