Serdecznie
This was published in the following publications on 21.02.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 21.02.2007:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża, naszego kochanego Tatusia, Teścia, Dziadziusia, Brata, Szwagra i Wujka
śp. Edwarda Nowaka
Księdzu z parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom z Zakładów Pracy za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, Dyrekcji i Pracownikom Hospicjum "Światło" za opiekę oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
ŻONA z DZIEĆMI
End of content
No more pages to load