Spieszmy
This was published in the following publications on 13.06.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 13.06.2009:
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą
żeby widzieć naprawdę zamykają oczy.
Kochamy wciąż za mało i stale za późno."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.06.2009 r. zasnęła w Bogu moja kochana Żona, nasza Mama, Teściowa i Babcia
śp. MONIKA BENDERSKA
z domu Benetkiewicz
lat 83
Pogrzeb z mszą świętą odbędzie się dnia 15.06.2009 r. o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym św. Trójcy przy ul. Lotników w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load