Z głębokim
This was published in the following publications on 13.04.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 13.04.2007:
Express Bydgoski
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że dnia 12 kwietnia 2007 roku odeszła od nas w krainę wieczności kochana
śp. Pelagia Karolak
z domu Radecka
lat 100
o czym zawiadamiają córki, syn, synowa, zięciowie, wnuki i prawnuki
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 16.04.2007 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym w Brzozie.
Rodzina Zmarłej prosi uczestniczących w ceremonii o nieskładanie wieńców.
Środki pieniężne przeznaczone na ten cel zbierane będą do puszek z przeznaczeniem na Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy.
End of content
No more pages to load