Gdyby mił
This was published in the following publications on 02.11.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 02.11.2007:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 października 2007 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi nasz ukochany Tata, Brat, Dziadek i Pradziadek
śp. Marian Morawski
lat 74
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 3 listopada 2007 roku o godz. 9.15 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie. O godz. 10.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rubinkowo I), gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.00 przy kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
End of content
No more pages to load