Żyłam bo
This was published in the following publications on 29.09.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 29.09.2008:
Express Bydgoski
"Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27.09.2008r zasnęła w Bogu nasza kochana ciocia
śp. Hildegardis Cissewska lat 95
Msza Św. żałobna odprawiona zostanie dnia 30.09.2008r o godz. 12.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Saperów -Jachcice.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load