Z głębokim
This was published in the following publications on 13.04.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 13.04.2007:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.04.2007 r. zmarł mój ukochany Tatuś, Brat, Teść, Szwagier, Wujek, Kuzyn i Dziadziuś
śp.
Stanisław Ignaciuk
lat 69
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 16.04.2007 roku o godz. 13.00
wyprowadzeniem z Kaplicy Kościelnej parafii p.w. św. M.M.Kolbego do Kościoła p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Antczaka.
Pogrążona w smutku Rodzina
End of content
No more pages to load