Serdecznie
This was published in the following publications on 28.03.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 28.03.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Tatusia, Brata, Szwagra i Wujka
ś.p. JANUSZA PAWŁOWSKIEGO
Proboszczowi i Księżom z parafii p.w. Św. Jakuba, Rodzinie, Delegacji PKS Toruń, Wychowawczyni i Uczniom z klasy IIIe II Gimnazjum w Toruniu, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce i wiązanki, okazane współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
ŻONA z DZIEĆMI
BRAT z RODZINĄ
End of content
No more pages to load