Żyłaś dla
This was published in the following publications on 11.05.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 11.05.2007:
Express Bydgoski
Żyłaś dla nas kochałaś nas wszystkich
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10.05.2007r zasnęła w Bogu nasza kochana mamusia, teściowa, babcia i prababcia
śp.
Stefania Pieszewicz
z domu Nowakowska lat 82
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 12.05.2007r o godz. 7.30 w parafii NSPJ- Pl. Piastowski
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym NSPJ- Ludwikowo w Bydgoszczy
Pogrążone w smutku dzieci z rodzinami
End of content
No more pages to load