Można ode
This was published in the following publications on 18.01.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 18.01.2008:
Express Bydgoski
" ...Można odejść na zawsze by stale być blisko ..."
( J.Twardowski)
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 07.01.2008r odszedł od nas mój kochany Mąż
Śp. Inż. Edward Lez ( Łęczycki)
ur. 24.04.1921 zm. 07.01.2008
były nauczyciel Technikum Kolejowego
msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.01.2008r o godz. 9.00 w kościele Św. Wincentego a' Paulo - Bazylika w Bydgoszczy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
Pogrążeni w smutku
Maria Lez z Małgorzatą, Romanem, Adamem, Michałem
Prosimy o nie składanie kondolencji
End of content
No more pages to load