Serdecznie
This was published in the following publications on 20.11.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 20.11.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego najdroższego Męża, naszego kochanego Tatusia, Teścia, Dziadziusia, Brata, Szwagra, Wujka i Kuzyna
ś.p. Mieczysława Dębickiego
Księdzu z parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Kolegom z Pracy za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej oraz za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load