Serdecznie
This was published in the following publications on 11.02.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 11.02.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremoniach pogrzebowych mojego ukochanego Męża, naszego kochanego Tatusia, Teścia i Dziadka
śp
Jerzego Pogorzelec
W szczególności Znajomym, Przyjaciołom, Sąsiadom oraz Delegacji z zakładu pracy "Megazec", Koleżankom z firmy "Karor" oraz całej Rodzinie, za okazaną pomoc, kondolencje, wieńce i kwiaty oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Żona z dziećmi.
End of content
No more pages to load