Z głębokim
This was published in the following publications on 18.01.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.01.2008:
Nowosci
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że po długiej chorobie zmarł
śp.
dr Henryk Andrzejewski
były wiceprezes Stowarzyszenia Oświatowców Polskich w Toruniu,
zasłużony biolog i niestrudzony krzewiciel idei ochrony przyrody,
człowiek powszechnie szanowany w środowisku oświatowym.
Żegnamy Go z wielkim żalem
Żonie i Córkom oraz najbliższej Rodzinie
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia
W imieniu członków
Stowarzyszenia Oświatowców Polskich
Prezes Zarządu
End of content
No more pages to load