Gdyby mił
This was published in the following publications on 17.02.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.02.2007:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 lutego 2007 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój ukochany Mąż, nasz kochany Tatuś, Teść, Dziadziuś, Brat, Szwagier i Wujek
śp. Edward Nowak
lat 60
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 19 lutego 2007 roku o godz. 10.00 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. M.M.Kolbego na Skarpie. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rubinkowo I), gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Małej Nieszawce.
Pogrążona w smutku
Żona z Dziećmi i Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie.
End of content
No more pages to load