Wiem że b
This was published in the following publications on 17.02.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.02.2007:
Express Bydgoski
"Wiem, że było wielu, którzy przelali w ostatnich dniach wiele łez wspominając Staszka, jakim był człowiekiem.
Za to w Jego imieniu serdecznie dziękuję"
Podziękowania wszystkim
którzy dzielil smutek i żal oraz licznie uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
śp. STANISŁAWA BETHKE
w szczególności księżom z kościoła Polskich Braci Męczenników, Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom z pracy, Znajomym, Sasiadom, Lekarzom i Pielęgniarkom za pomoc, modlitwę, liczne wieńce i kwiaty
serdeczne "Bóg zapłać"
składa
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load