Żyłam bo
This was published in the following publications on 25.05.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 25.05.2006:
Express Bydgoski
"Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23.05.2006 r. zasnęła w Bogu moja kochana mama, teściowa i babcia
śp. Jadwiga Sławińska lat 79
z domu Młodzik
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26.05.2006 r. o godz. 12.00 w kościele Św. Urszuli Ledóchowskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Tańskich - Prądy.
W smutku pogrążona Córka z Rodziną
End of content
No more pages to load