Podziękowa
This was published in the following publications on 22.09.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.09.2006:
Nowosci
Podziękowanie
Ojcu Maksyminowi Markowi Tandek z Parafii p.w. św. Piotra i Pawła na Podgórzu za uroczystą celebrację Mszy świętej,
dr G. Wójcikowi i Personelowi Oddziału Intensywnej Terapii Medycznej W.S.Z. na Bielanach za wysiłek i trud włożony w ostatnich dniach życia,
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, uczestniczyli we Mszy świętej żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
ś.p. Stanisławy Szłyk
krewnym, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, P. Dziekanowi dr hab. J.Łukaszewiczowi, kolegom i współpracownikom z Z.Ch. Analitycznej i Nieorganicznej W.Chemii UMK oraz delegacji POD "Kolejarz"
serdeczne podziękowania
składa
Syn i Rodzina
End of content
No more pages to load