Serdecznie
This was published in the following publications on 24.03.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 24.03.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal oraz uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego najukochańszego Męża, Syna, Tatusia, Teścia, Dziadziusia, Brata, Szwagra i Wujka
ś.p. JERZEGO BIERNACKIEGO
całej Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Pracownikom Firm: "TEAM", "A&B&J", "Secret", "Buchalter" za okazaną pomoc
i współczucie, wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, również Pani dr Małgorzacie Całbeckiej z całym Zespołem Lekarskim i Pielęgniarskim za okazane serce i troskliwą opiekę
ŻONA z DZIEĆMI
End of content
No more pages to load