Serdecznie
This was published in the following publications on 22.11.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.11.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych naszej kochanej Mamusi, Teściowej, Babci i Prababci
śp. Wandy Przybyło
zd. Seroczyńskiej
Lekarzom i Pielęgniarkom ze Szpitala Powiatowego w Chełmży za opiekę w ostatnich dniach życia, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom i Znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku.
Serdeczne Bóg zapłać
składają
Córki i Syn z Rodzinami
End of content
No more pages to load