Największ
This was published in the following publications on 22.12.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 22.12.2007:
Express Bydgoski
"Największym dobrem w życiu człowieka jest Matka"
Dnia 22.12.2007r mija
TRZECIA ROCZNICA
śmierci- pełna bólu, tęsknoty i pustki naszej ukochanej Mamusi, Babci i Teściowej
śp.
Zofii Kłótka
W naszych sercach pozostaniesz na zawsze
Msza św. zostanie odprawiona w dniu 22.12.2007r
o godz. 8:00 w kościele Św. Trójcy.
To nieprawda, że czas leczy rany
Pamiętających prosimy o wspomnienie i modlitwę
Córki: Grażynka, Bożenka, Danusia z mężem i wnuczka Luiza.
End of content
No more pages to load