Boże zabra
This was published in the following publications on 16.02.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 16.02.2007:
Express Bydgoski
Boże zabraleś nam to co najcenniejsze - Serce Matki"
Z glębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 lutego 2007r. odeszla od nas najukochańsza żona, najdroższa mamusia, synowa, siostra i szwagierka
śp.
Elżbieta Sitarek
lat 54
Msza św. żalobna odprawiona zostanie dnia 17. 02. 2007r. o godz. 10 w kościele św. Marka przy ulicy Salezjańskiej. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
Pogrążona w smutku rodzina
End of content
No more pages to load