Odeszłaś
This was published in the following publications on 21.12.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 21.12.2006:
Nowosci
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 grudnia 2006 roku zmarła nagle nasza kochana Mama, Córka, Teściowa, Babcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
ś.p. Felicja Jarząbkowska
lat 73
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 22 grudnia 2006 roku o godz. 12.00 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Św. M.M. Kolbego na Skarpie. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. Chrystusa Króla , gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy kościele p.w. Św. M. M. Kolbego na Skarpie.
End of content
No more pages to load